Saját tervezésű és kivitelezésű ruhák és bőripari kiegészítők iskolai versenye

A saját tervezésű és kivitelezésű ruhák és bőripari kiegészítők versenye 2017. március 23-án, immár 11. alkalommal került megrendezésre iskolánkban (Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Modell Divatiskolája, Iparművészeti, Ruha- és Bőripari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája – Vág utcai épület, AULA), ezzel komoly múltra visszatekintő hagyományt teremtve. Iskolánk diákjai minden évben nagy lelkesedéssel és örömmel készülnek a versenyre és pályázati munkájuk elkészítését hónapokkal a rendezvény előtt megkezdik. Ahogy azt a mellékelt képek bemutatják, számos igen kreatív darab született, amit külön szakmai zsűri értékelt. A zsűritagok között idén újra Vámos Magdát, Eötvös díjas Divattervezőt, a Magyar Divat Szövetség elnökét is köszönthettük, aki jelentős és nagy múltra visszatekintő munkásságával és tapasztalatával emelete a verseny színvonalát és annak értékelését. A sok beérkezett és bemutatott pályamunkákból a legügyesebb és legkreatívabb tanulók munkáit helyezésekkel, oklevéllel és ajándékokkal értékelte a zsűri, valamint a közönség.

Megosztom