Ugrás a fő tartalomra

1211 Budapest, Tanműhely köz 7.


+36-1-58-58-050

Széchenyi 2020

Hírek


2023. máj. 26.
szente annamária

  VIZSGAMUNKA KIÁLLÍTÁS 2023. - KOZMA

  Diákok, oktatók és meghívott vendégek körében megnyitottuk végzős dekoratőr és faipari technikus tanulóink vizsgamunka kiállítását a Kozma Lajos Faipari és Kreatív Technikumban.

  VIZSGAMUNKA KIÁLLÍTÁS 2023. - KOZMA

  Idén is megrendezésre került a Kozma Lajos Faipari és Kreatív Technikum aulájában a vizsgamunka kiállítás. Az idei rendezvény különlegessége, hogy megtekintehető a Skills Junior faipari verseny döntőjében készült bútor, és a Kerülj Képbe! pályázatra készült igazán egyedi asztal is.

  A megnyitó beszédben többek között elhangzott, hogy a mesterremek készítés középkori hagyománya azért fontos, mert az elkészült terméken keresztül mérték régen – és ma is – a jelöltek szakmai jártasságát, készségeit.

  Iskolánk jogelődje 1883 őszén kezdte meg működését, így ez a rendezvény az 140 éves évforduló nyitóeseménye is egyben.

  Régi hagyomány, hogy egy olyan díszvendég is kiállít a frissen végzett szakemberek között, aki valaha kozmás diák volt és kötődik az iskola szellemiségéhez. Idén Czeglédi Kovács István lakberendező – belsőépítész a díszvendégünk, aki kerek 50 éve végzett iskolánk jogelődjében.

  A vendégeket köszöntötte az iskola igazgatóján és a díszvendégen kívül Elek Csaba, a Budapesti Komplex Szakképzési Centrum főigazgatója, majd a kiállítást Hudacsek Lászlóné, az Innovatív Képzéstámogató Központ szakmai igazgatója nyitotta meg.

  A kiállított vizsgaremekeket 05.25-től 06.23-ig lehet megtekinteni az iskola aulájában, hétköznap 10-17 óra között. Várjuk az érdeklődő látogatókat!

  (Diákcsoportoknak vezetést is biztosítunk, de ebben az esetben kérem jelezzék igényüket a kozmafa@kozmafa.hu e-mail címen!)

   

  GALÉRIA

  Vizsgamunka kiállítás-Kozma

  IMG_0365.JPEG
  IMG_0430.JPEG
  IMG_0386.JPEG

  Megosztás

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Idén is az ország legjobbjai között a Budapesti Komplex Szakképzési Centrum intézményei

  Idén is az ország legjobbjai között a Budapesti Komplex Szakképzési Centrum intézményei

  TOP 100-as technikumi rangsor 2024: az ország legjobbjai között a Budapesti Komplex Szakképzési Centrum intézményei

  2024. jan. 7.
  szente annamária
  Faiparos iskoláink ismét a dobogón

  Faiparos iskoláink ismét a dobogón

  A Soproni Egyetem Faipari Mérnöki Kara nyolcadik alkalommal rendezte meg hagyományos Bázisiskolai Szakmai Faipari versenyét, ahol idén 14 iskola tanulói vettek részt. A résztvevők kiváló teljesítményt nyújtottak, hozzájárulva a verseny emelkedett színvonalához és a faipari szakma fejlődéséhez.

  2023. nov. 20.
  szente annamária
  Gundeles diákok az első helyen

  Gundeles diákok az első helyen

  A Német Turisztikai Hivatal által meghirdetett kreatív versenyről hozták el az első díjat a Gundel diákjai.

  2023. okt. 20.
  szente annamária


  KIMIKK
  Széchenyi 2020

   • SZC logo fehér
   • Budapesti Komplex Szakképzési Centrum

    1211 Budapest, Tanműhely köz 7.

   • Telefon: +36-1-58-58-050

    E-mail: ugyfelszolgalat@bkszc.hu

    OM azonosító: 203032

    Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2020/001774


   2024Budapesti Komplex Szakképzési Centrum